Tabakçı otel, Aliağa plajlar mevkiinde olup, denize sıfır konumu sanayi çevrelerine olan yakınlığıyla iş ve tatil amaçlı seyahat eden siz değerli konuklarımıza sıcak, samimi, kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Otelimiz yorucu bir günün ardından rahat ve konforu yakalayabileceğiniz deniz ve doğa ortamını sunabilen tek oteldir. . Rahat odalarımızda geçireceğiniz bir gecenin sabahında kahvaltı büfemizin keyfine vardıktan sonra güne hazırsınız. Günün yorgunluğunu ise ege mutfağının eşsiz lezzetleriyle keyifli bir akşam yemeğinde restaurantımızda unutabilirsiniz.

Tabakçı ailesi, 1969 yılından buyana Aliağa’da restaurant işletmeciliği yapmaktadır.2001 yılında, Aliağa’mızın yükselen potansiyelini ve bunun sonunca oluşan konaklama gereksinimi öngörüp hizmet sektöründe edindiği bilgi ve birikimlerini otelcilik sektörüne yansıtarak TABAKÇI OTEL’i siz değerli konuklarımızın hizmetine açmıştır.

‘’Kaliteli hizmet’’ misyonuyla çıktığımız bu yolda günümüz gereksinimlerini karşılayabilmek adına kendini sürekli revize eden Tabakçı Otel Restaurant Aliağa da uzman personeli ve güler yüzlü hizmetiyle sizleri evinizdeki rahatlığı yaşamaya davet etmektedir.

0232 616 17 63 - 0232 616 15 32